Jolien over de adoptie van Dolfje Weerwolfje
Ik ben in november 2024 bij FTS terecht gekomen na wat googlen, ik wou graag buitenlandse honden fosteren na zo’n 3 jaar geleden een Roemeens hondje geadopteerd te hebben.
Een maand daar op had ik mijn eerste foster in huis, twee maanden later was ze weg, en nam een stukje van mijn hart mee. Toen kwam foster nummer 2, die na twee weken zijn forever home had gevonden – ook die ging weg met veel verdriet maar ook vreugde, dat ook hij een speciaal plekje had. Nummer 3&4 kwamen tegelijkertijd aan, twee pups. Waarvan eentje met spoed uit Griekenland weg moest bij de foster, nou ja, hoeveel meer werk zijn twee pups?
Pup 1 was hier maar een week en pup 2 bleef achter. Geen interesse – niemand snapte ervan want het was een prachtig kereltje om te zien, super sociaal met honden en mensen, en helemaal verknocht aan mijn eigen hond, die inmiddels een geweldige grote zus was. Er kwam van mijn kant steeds meer weerstand naar het idee dat pup 2 weg moest. En toen werd hij een foster fail! Van Amos omgedoopt naar Dolfje Weerwolfje, en ik kan me geen leukere hond voorstellen!
Het fosteren staat nu op een heel laag pitje, maar het is een enorm waanzinnige tijd geweest, leerzaam en vol liefde. In de toekomst gaan er zeker meer fosters deze kant op komen om naar gouden mandjes te gaan. En zonder dit geweldige team had ik het ook nooit kunnen doen en volhouden!!
JolienDolfje weerwolfje heette voor de adoptie Amos en is geadopteerd in 2025.
Naar het overzicht met reviews